Site Temizliği

 

image

Günümüz koşullarında yerleşim alanlarının şehir merkezlerine uzaklaşmasıyla birlikte şehir merkezlerine yakın toplu konutlara olan ilgi yükselmiştir.

Yeşil alanları olan müstakil veya çok katlı evlerin bir arada olduğu sitelerin çevre düzenlenmesi , bahçe bakımı , temizlik hizmetleri ihtiyaçlarını karşılamaları zorunlu br hale gelmiştir.Firmamız bu konuda başarılı bir şekilde genel temizlik hizmetlerini site yönetimine profesyonel çözümler üretmekteyiz.

Site temizlik hizmetlerimizde genel olarak : site temizliği nin sağlanması amacıyla kadro oluşturulur.

Site ortak alanları için periyodik ( Haftalık – Aylık ) şeklinde olmak üzere size ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunabiliriz.

Site temizlik hizmetimizde kısaca yapacağımız işi özetlersek eğer ;

Site çöplerinin toplanması ve site yollarının temizliğinin sağlanması ( Park vb )
Açık veya kapalı alanların apartman bloklarının merdiven , kolidor , depo gibi ortak kullanım alanlarının temizliğide yapılmaktadır.
Yol temizliği için akülü veya benzinle çalışan bir yer süpürme makinesi kullanılır , bu sayede çok fazla toz kaldırmadan modern bir şekilde temizlik yapılmaktadır.
Açık veya kapalı garaj alanlarınıda bünyemizde bulunan yer yıkama otomatları ile belirli periyotlar ile temizlenecektir.Profesyonel kadromuz ile size en iyi hizmeti vereceğimize eminiz.