Gordion Temizlik Telefon

Gordion Temizlik Telefon numaraları şu şekildedir.

0312 804 92 62

 

0536 780 12 62

 

0532 771 87 89

 

 

Adres :

Gordion Temizlik Telefon numarasından Pazartesi-Cumartesi arasında 09.00 – 18.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Her türlü istek, öneri, ve İnşaat Temizliği, Tadilat Sonrası Temizlik, Site Temizliği, Ofis Temizliği, Sözleşmeli Temizlik Personeli, Dış Cephe Temizliği, Fabrika Temizliği, Ev Temizliği konularında fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.
Bize ulaşmanız halinde ; ekibimiz temizlik yapılacak alanın incelenmesi tarafımızdan ücretsiz olarak yapılır, hangi malzemelerin kullanılması gerektiği, temizliğin nasıl ve hangi temizlik ekipmanları ile yapılması gerektiği uzman ekibimiz tarafından analiz edilir. Bu analiz sonucu size en uygun fiyat ve bitirme süresi bilgisi verilir. İş bitirme süresi konusunda müşterilerin hassasiyeti dikkate alınır, gerekirse vardiyalı çalışılarak temizlik işlemi en kısa sürede bitirilir. Mesai saatlerinde çalışan firmalar için akşam ve müşterilerin tatil günlerinde temizlik hizmeti verilebilir. Temizlik hizmeti alanında uzman, iş güvenliği kuralları konusunda eğitim almış ekibimiz tarafından sağlanır.
Ankara Temizlik Firması “Gordion Temizlik” temizliğinizi özenle ve zamanında yapmaktadır. Uzman kadromuz tarafından birinci sınıf derinlemesine temizlik sağlanır. Ankara Temizlik Şirketi Dış Cephe temizliğinde ise temizlik yapılacak alanda ise ; ilk önce gerekli önlemler alınır. daha sonra temizleme yapılacak alanlar belirlenir ve size temizlemenin biteceği zaman verilir. Dış cephede temizliğinde uzman ve deneyimli elemanlarımız gerekli araçlarla temizliğini yapar ve zamanında teslim edilir. Villa temizliği ; villa temizliğide ise villanızı baştan aşşağı derinlemesine temizlenir ve eşyalarınızı dikkatle temizlenir. Bir gün içerisinde villanızı baştan aşşağı temizlenir ve size teslim edilir Gordion Temizlik Size Kaliteyi Uygun Fiyata sunar. Derinlemesine kaliteli temizliği size uygun fiyat garantisinde Profesyonel birinci sınıf malzemelerle sunar. Zamanınızı boşa harcamayın bizi arayın derinlemesine temizleyelim . Uygun Fiyat Kaliteli hizmet Ankara Temizlik Firması Gordion Temizlik Her Zaman Yanınızda….
Ticari temizlik sektöründeki tecrübesiyle;  odaklı faaliyet gösteren GORDİON TEMİZLİK siz değerli müşterilerimizin her türlü temizlik ihtiyacını, deneyimli ve nitelikli kadrosuyla karşılamaya hazırdır.
GORDİON TEMİZLİK ’in amaç ve kalite politikası, eğitimde sürekliliğe ve müşteri memnuniyetine dayanmaktadır.
Ankara Temizlik Firması
Çalışma saatleri dışında diğer numaralarımızdan ulaşabiliriz.
Ofis adres bilgilerimize ulaşmak için tıklayınız.